Witaj w świecie
Bohoart

Miło mi powitać Cię w mojej twórczej przestrzeni !

Od zawsze lubiłam małe klimatyczne sklepiki z kamieniami, amuletami i innymi niecodziennymi przedmiotami. Oglądając je przenosiły mnie w wyobraźni do dawnych czasów, kiedy wierzono w ich niezwykłe właściwości.

Być może właśnie dlatego tak upodobałam sobie styl BOHO – etniczny, zwiewny, swobodny i oryginalny. Przeważa on też w większości moich prac.

Tworzenie to dla mnie pewien rodzaj medytacji. To czas kiedy wyłączam swój umysł i mogę działać w pełni intuicyjnie, poddając się wewnętrznemu prowadzeniu. Daje mi to poczucie lekkości, ukojenia oraz radości.

Wszystko co tworzę wykonuję w pojedynczych egzemplarzach. Lubię kiedy prowadzi mnie moja własna kreacja i mogę być w tym procesie spontaniczna.

Dzięki temu możesz mieć pewność, że to co u mnie zakupisz będzie faktycznie unikatowe.

Wierzę, że każda robiona przeze mnie rzecz jest idealnie dostrojona do swojego nowego właściciela – z tego powodu po prostu musi być niepowtarzalna!

Jeśli jednak spodobał Ci się jakiś szczególny model mojej biżuterii to być może mogę wykonać coś podobnego specjalnie dla Ciebie.

Cała biżuteria oraz inne przedmioty mocy dostępne w e-sklepie robione są w konkretnych intencjach, które przychodzą do mnie w procesie tworzenia.

Jeśli  zależy Ci na spersonalizowanej biżuterii, w której zawarta będzie Twoja osobista intencja – napisz do mnie.

W sprawie zamówień indywidualnych można kontaktować się ze mną mailowo lub  poprzez formularz kontaktowy i chat dostępny na stronie.

Jeśli podoba Ci się to co robię i chciałbyś nawiązać ze mną współpracę to również zachęcam Cię do kontaktu.

Dziękuję, że JESTEŚ i mogę dla Ciebie tworzyć <3

Ściskam,

Joanna

WOEM