Kolekcje

Shaman
Spirit

Słowo „wiedźma” wywodzi się ze staroruskiego słowa „wiedma” i oznacza „tą, która wie”. W dawnych czasach kobieca mądrość i wiedza, uważana była jednak za dar szatana - przez co słowo to w naszej kulturze nabrało negatywnego wydźwięku. Obecnie jednak wiele kobiet wraca do jego pierwotnego znaczenia i odnajduje w sobie cząstkę „wiedźmy” czy współczesnej szamanki, będącej symbolem powrotu do własnych korzeni i odkrywania swojej kobiecej mocy.

Ekstrawagancka kolekcja, pełna dzikich i etnicznych wzorów.

Lady
Moon

Już od czasów starożytnych, księżyc uważany był za symbol energii kobiecej. Cykl księżyca łączy się z cyklem menstruacyjnym kobiety, a jego fazy symbolicznie odzwierciedlają cykl życia i śmierci. Moc księżyca związana jest z żywiołem wody, która jako taka jest również symbolem emocjonalności, nieokiełznania i podświadomości.

Wyjątkowa kolekcja biżuterii z motywem księżyca.

Crystal
Spell

Kryształy i kamienie towarzyszą naszemu życiu od wielu pokoleń. Od zawsze zachwycały człowieka swoim pięknem, a ich właściwości są obecnie wykorzystywane we współczesnych technologiach medycznych, optyce i elektronice (np. kryształ górski). W medycynie chińskiej do dziś umieszcza się kwarc różowy na czubkach igieł do akupunktury, by wzmocnić lecznicze działanie zabiegu. Noszenie biżuterii z naturalnych kamieni to jeden ze sposobów, w jaki możemy korzystać z dobroczynnych właściwości kamieni na co dzień.

Kolekcja pełna różnorodnych wzorów i stylów.

WOEM