Bransoletki

Wybierając bransoletkę, pamiętaj – „Moc jest w naszych rękach” !

Według starożytnych wierzeń,  prawa ręka związana jest z postawą człowieka i jego działaniem. Była nazywana ręką wolnej woli, która wskazuje możliwe kierunki i modyfikacje losu – reprezentowała ona energię męską. Z kolei lewa ręka utożsamiana była z energią kobiecą, duchowością, eterem i cyklicznością. Nasi przodkowie uważali, że  jest ona związana z naszym charakterem.

Kategorie Kategorie

Bransoletki boho – dla jakich kobiet?

Szukasz odpowiedniej ozdoby, która urozmaici Twoje codzienne stylizacje? Jesteś kobietą, dla której ważne jest, aby wygląd zewnętrzny szedł w parze z dobrostanem duchowym? Dobrze, że tu trafiłaś! Bransoletki w stylu boho tworzone są właśnie dla takich kobiet jak Ty. Jest to subtelne połączenie pięknego designu i magicznych wartości, dzięki którym cała kompozycja doskonale prezentuje się na dłoni, tworząc jednocześnie wyjątkową aurę wokół właścicielki. Bransoletki w stylu boho
z pewnością przypadną do gustu kobietom, które dbają o swoją kondycję duchową i szukają odpowiednich metod, mogących im w tym pomóc. Boho bransoletki pokochały również kobiety, których marzeniem było przełamanie nudy w swojej szafie i skomponowanie wyróżniających się z tłumu stylizacji. Jeśli jesteś miłośniczką kultury cygańskiej, ludowej, a środowisko artystyczne jest Ci bliskie, to z pewnością ręcznie robione bransoletki etno zachwycą i Ciebie!

Bransoletki etno – rozmaitość zdobień

Różnorodność zdobień używanych do tego, aby tworzyć bransoletki w stylu etno, daje przestrzeń na znalezienie idealnej ozdoby dla siebie.Różnicuje je nie tylko energiczna kolorystyka, ale również znaczenie poszczególnych symboli i minerałów, umieszczanych w bransoletkach.

  • Moc księżyca – wybierając motyw księżyca w swojej biżuterii, otwierasz się na kontakt ze swoimi emocjami, a przez to i z intuicją, kobiecością i wewnętrzną mądrością. To symbol wnikliwości i czujnej wrażliwości. Jego energia jest nierozerwalnie związana z cyklicznością. Potrójny księżyc (rosnący, pełny i malejący) symbolizuje Dziewicę, Matkę i Staruchę, które odpowiadają poszczególnym cyklom życia. Księżyc rosnący (Dziewica) symbolizuje wolność, intuicję i niezależność. Pełnia (Matka) to uosobienie bezwarunkowej miłości i opiekuńczości. Księżyc malejący (Starucha) symbolizuje doświadczenie i głęboką mądrość. Z uwagi na to, że pora księżyca jest w nocy, jest on również kojarzony z podświadomością, tajemnicą, magią i wiedzą tajemną.
  • Piórka – to charakterystyczny motyw stylu boho. Symbolizują wolność, odwagę, siłę, niezależność i lekkość. Związane są z żywiołem powietrza, co pokazuje ich dodatkowe jakości, takie jak delikatność i kreatywność. Biżuteria z piórkowym akcentem może więc być dla Ciebie swoistą przypominajką do rozwijania tych aspektów w sobie.
  • Muszle – kojarzące się z latem i kojącym odpoczynkiem na łonie natury. Ich energia związana jest z żywiołem wody, który symbolizuje kobiecość, emocje i nieskończoność. Nasi przodkowie uznawali muszle za symbol życia wiecznego. W wielu kulturach muszlom przypisuje się do dziś właściwości ochronne przed wszelkimi niechcianymi wpływami oraz uważa za amulet przynoszący pomyślność. Na Madagaskarze istnieje nawet plemię oddające cześć muszlom kauri, wierząc, że przeglądają się w nich dobre duchy.
  • Drogocenne kamienie – o ile słowa takie, jak hematyt, jadeit, agat, mogą Ci nic nie mówić, o tyle marzenie o poprawie jakości życia i chęć przyciągania do siebie wpierających energii, z pewnością nie jest Ci obce. Właśnie to jest głównym zadaniem minerałów, użytych do stworzenia bransoletek boho – zapewnić Ci komfort i obfitość dobrych rzeczy, tak byś mogła cieszyć się życiem.

Bransoletki na nogę boho i inne niecodzienne rozwiązania

Kto powiedział, że moda jest nudna, a każda Twoja stylizacja musi wyglądać tak samo? Zdecyduj się na wyjątkowe rozwiązania, które dodadzą Twojej osobie odrobiny szaleństwa i baw się modą! Świetnym przełamaniem odrobiny zasad w modzie jest założenie bransoletki w stylu etno na nogę. Ozdoba na Twojej kostce, świetnie sprawdzi się na wakacjach lub basenie, gdzie ilość ubrań, które na siebie zakładasz, często ogranicza w wymyślaniu szykownych stylizacji. Możesz stworzyć zachwycający duet, który przyciągnie wzrok przechodniów, łącząc najbardziej proste sandałki czy klapki z szykowną bransoletką boho. Jeżeli posiadasz już w swojej szufladzie jakieś ozdoby w tym stylu to nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć ich jeszcze więcej. Możesz śmiało połączyć ze sobą bransoletki w różnych kolorach i stworzyć swój mały, oryginalny zestaw bransoletek boho. Wejdziesz w posiadanie pięknej i unikatowej biżuterii, której każdy będzie mógł Ci pozazdrościć. Jeżeli chcesz zdecydować się na większą ilość ozdób lub chcesz posiadać jeden, ale wyjątkowy i spersonalizowany produkt, to pamiętaj, aby wybierać rzeczy tworzone z najwyższą jakością. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się swoją bransoletką boho przez długie lata.

Wyjątkowość bransoletki etno w sklepie BOHOart

Decydując się na zakup biżuterii w sklepie BOHOart masz pewność, że jest ona wykonana z jak największą precyzją. Proces tworzenia każdej bransoletki stanowi pewnego rodzaju rytuał podczas którego pod uwagę brane są Twoje intencje. Dbasz nie tylko o to, by posiadać w swojej szafie cudne dzieło, ale świadomie stawiasz na swój wzrost duchowy. Dodatkowo wykonana bransoletka w stylu boho będzie wygodna i w żaden sposób nie zakłóci Twojego funkcjonowania, niezależnie od tego, co danego dnia zamierzasz robić. Możesz śmiało regulować długość łańcuszka, dostosowując jego rozmiar, do wielkości Twojego nadgarstka. Zakupy w sklepie BOHOart nie są zwykłą transakcją. To współpraca, dzięki której zyskasz ozdobę do swoich stylizacji i ochronę wszystkich swoich dobrych energii.

Pozwól sobie doświadczyć odrobiny pozytywnej mocy, nosząc bransoletkę boho!

WOEM